HABERLER

 • Avrupa Birliği Tüm Tüketicileri Koruma Derneği üyeleri arasında en çok beğenilen ve tercih edilen markalar Fantom ve Fantom Professional. 

  Avrupa Birliği Tüm Tüketicileri Koruma Derneği üyeleri arasında en çok beğenilen ve tercih edilen markalar Fantom ve Fantom Professional. Avrupa Birliği’nde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği, üye tüketiciler arasında Elektrikli Ev Aletleri sektöründe “markaya ilgi” derecesini araştırdı ve kalite açısından, beğeni derecesini ölçtürdü. Son bir yıl içinde “En çok beğenilen ve  tercih edilen markalar" FANTOM ve FANTOM PROFESSIONAL olduğu ortaya çıktı.

 • Fanset, Uluslararası 116. CANTON (China Import and Export Fair) fuarına Fantom ve Fantom Professional Markalarıyla katıldı!

  Fanset, Uluslararası 116. CANTON (China Import and Export Fair) fuarına Fantom ve Fantom Professional Markalarıyla katıldı!Türkiyenin öncü üreticilernden olan Fanset, Fantom ve Fantom Professional markalı ürün gruplarını 15-19 Ekim 2014 tarihleri arasında düzenlenen ve dünyanın en büyük organizasyonlarından biri olan Çin'deki 116. CANTON Fuarı'na katıldı. Her yıl tüketicilerine yeni ürünler sunan Fanset, Ev temizliği kategorisinde TECHNOVAC TR8700 torbasız cyclone elektrikli süpürge ve TURBO TR8600 torbasız multi cyclone elektrikli süpürge, ayrıca Endüstriyel temizlik kategorisinde de PROMINI 100M otel tipi sessiz profesyonel elektrikli süpürge ve PROCART temizlik ve kat arabalarını dünyanın farklı ülkelerinden gelen ziyaretçilerin beğenisine sundu.Fanset ihracattaki gücünü arttırmak için her yıl katıldığı CANTON fuarına bu yılda katılarak hem distribütörlük verdiği ülkelerdeki müşteri ilişkilerini güçlendirmiş hem de yeni ülke distribütörlük bağlantıları yapmıştır.

 • Fanset, Uluslararası İstanbul ISSA/INTERCLEAN Endüstriyel Temizlik Fuarına Fantom Professional Markasıyla katıldı!

  Fanset, Uluslararası İstanbul ISSA/INTERCLEAN Endüstriyel Temizlik Fuarına Fantom Professional Markasıyla katıldı!Fanset, Fantom Professional markasıyla, 25-27 Eylül 2014 tarihleri arasında bu yıl ilk defa İstanbulda düzenlenen ve temizlik endüstrisinde dünyanın en büyük organizasyonu olan ISSA/INTERCLEAN fuarına katıldı. Fantom Professional markasını 2013 yılında lanse eden Fanset, yeni üretimine girdiği PROCART JET serisi yeni çift kovalı, presli ve atık toplamalı ürününü, PROCART 200 mini servis arabasını,  PROCART 441 dolaplı housekeeping arabasını, PROCART 313 atık toplamalı, dolaplı ve presli temizlik arabasını ve PROMINI 100M otel tipi sessiz profesyonel elektrikli süpürge ürününü tüm ziyaretçilerin beğenisine sundu.Endüstriyel temizlikte kullanımı kolaylaştıran, modern, özellikle farklılık yaratan yeni tasarımlar ortadoğu ve avrupadan gelen ziyaretçiler tarafından çok beğenildi. Endüstriyel temizlikte büyük hedefleri olan Fanset, Fantom Professional markasını dünyada da tanınır hale getirmek olduğunu belirtti.

 • Fanset, Fantom ve Fantom Professional Markalı Yeni Ürünlerini Züchex Fuarın'da Tanıttı!

  Fanset, Fantom ve Fantom Professional Markalı Yeni Ürünlerini Züchex Fuarın'da Tanıttı!Fantom markasıyla ev temizliğinde, Fantom Professional markasıyla da endüstriyel temizlikte Türkiyenin öncü üreticilernden olan Fanset, 03-07 Eylül 2014 tarihleri arasında düzenlenen 25. Züchex Fuarı'na katıldı. Her yıl tüketicilerine yeni ürünler sunan Fanset, Ev temizliği kategorisinde TECHNOVAC TR8700 torbasız cyclone elektrikli süpürge ve TURBO TR8600 torbasız multi cyclone elektrikli süpürge, ayrıca Endüstriyel temizlik kategorisinde de PROMINI 100M otel tipi sessiz profesyonel elektrikli süpürge ve PROCART temizlik ve kat arabalarını tüm ziyaretçilerin beğenisine sundu.

 • TECHNOVAC üretim hedefimiz 120.000 adet !

  TECHNOVAC üretim hedefimiz 120.000 adet!Yılda 2.000.000 adet ürün üreten Fanset, Fantom Technovac torbasız cyclone elektrikli süpürge ürününün üretimine başladı. Elektrikli süpürgeler pazarında torbasız süpürgelerin pazar payının arttığı son dönemde Technovac ürünü hi-tech filtreleme özelliği ve kolay kullanımı ile torbasız süpürgeler pazarına yenilik getirerek pazarı büyütecektir. Fanset Technovac ürününde bu yılki üretim hedeflerini 120.000 adet olarak açıklamıştır.TECHNOVAC ürününün üstün tasarımlı hi-tech cyclone toz haznesi, 2200 watt emiş gücü ile tozu havadan ayrıştırıp merkeze toplayarak hapsediyor, dışarıya temiz hava çıkışını sağlıyor. Tüm tozlar, hi-tech cyclone haznenin alt tarafında toplanıyor ve ayrılabilir hazne sayesinde kolayca boşaltılıyor. 

 • Yeni Nesil Multi Cyclone TURBO ürünümüzün üretimine başlandı!

  Yeni Nesil Multi Cyclone TURBO ürünümüzün üretimine başlandı!Fanset, torbasız elektrikli süpürgeler kategorisinde, Fantom Turbo ürününü tüketicilerin beğenisine sundu. Kolay ayrılabilen haznesi, torbasız multi cyclone filtreleme ve yüksek emiş gücü ürünün üstün özellikleri olarak lanse edildi. Yeni nesil multi cyclone toz haznesi ve 2200 Watt emiş gücü ile tozu havadan ayrıştırıp merkeze toplayarak hapsediyor, dışarıya temiz hava çıkışını sağlıyor. Tüm tozlar, Multi Cyclone haznede toplanarak tek tuşla kolayca boşaltılıyor.

 • Türkiye'de üretimi yapılan ilk Multi Cyclone, TOZ KAPANI!

  Türkiye'de üretimi yapılan ilk Multi Cyclone, TOZ KAPANI !Türkiyede üretim anlamında ilk sessizlik teknolojisini süpürgelerine uyarlayan Fanset bu kezdeTOZ KAPANI üretimi ile Multi Cyclone süpürge kategorisinde  bir ilke imza atıyor.  Kolay ayrılabilen haznesi, torbasız multi cyclone filtreleme ve yüksek emiş gücü tüketiciler tarafından beğenildi. Multi cyclone toz haznesi ve 2200 Watt emiş gücü ile tozu havadan ayrıştırıp merkeze toplayarak hapsediyor, dışarıya temiz hava çıkışını sağlıyor. Tüm tozlar, Multi Cyclone haznede toplanarak tek tuşla kolayca boşaltılıyor.

 • Fantom Professional'dan Otel Tipi Sessiz Elektrikli Süpürge !

  Fantom Professional'dan Otel Tipi Sessiz Elektrikli Süpürge !Fanset, Fantom Professional markalı otel ve hastane kullanımına yönelik çelik kazanlı, H.E.P.A filtreli, geniş toz kapasiteli ve profesyonel kullanıma uygun PROMINI 100M elektriklisüpürge üretimine başladı. Tüm otel ve hasta oda temizliklerinde housekeeping kullanımına uygun olan PROMINI 100M sessiz çalışması ile ön plana çıkmaktadır. Türkiyede lansmanı tamamlanan ürün tüm Dünyaya, özellikle Avrupa ve Ortadoğu ülkelerine de ihracatına başlanmıştır. PROMINI 100M, 15 metre kablo uzunluğu, çelik kazanı, 15 litre toz kapasitesi, sessiz çalışması, sağlam araba gövdesi ve modern tasarımı ürünün öne çıkan üstün özellikleridir.

 • Restoran, Kafe ve Fastfood Tipi Yeni Mini Servis Arabası PROCART 200 !

  Restoran, Kafe ve Fastfood Tipi Yeni Mini Servis Arabası PROCART 200!Fantom Professional, catering servislerinde dar alan kullanımları için yeni servis arabası üretti. PROCART 200 ürünümüz, servis açma ve toplama amaçlı olarak restoran, kafe, otel ve hastane yemekhanelerinde profesyonellerin hizmetine sunulmuştur. PROCART 200, komple plastik gövdesi, sessiz ve toz tutmayan tekerlekleri, kompakt yapısı, dar alanlarda hareket kabiliyeti ve modüler yapısı ürünün öne çıkan özellikleridir.